Techniczne ciekawostki samochodowe

Strony

Kategorie

Polecam

Drukowanie - O co chodzi?

Różne spoiwa w drukowaniu 3d Trudno uznać, że istnieje jednolity druk 3d w Rapidcrafting, dający te same możliwości. Możliwości kreacji gotowych prototypów jak i otrzymanie gotowych rzeczy w produkcji addytywnej uzyskamy dzięki kilku różnym spoiwom. Są nimi papier, metal, tworzywo sztuczne, czy żywica.

Czytaj dalej 29.09.2015. 14:46

Gdzie zdobywa się osocze?

Uciekaj od starości stosując zabieg z osocza bogatopłytkowego. Wiele kobiet, zwłaszcza w wieku średnim, zdaje się myśleć, że to co najlepsze już przeminęło. Że postępująca biologia nie pozwoli im na dłuższe cieszenie się tą samą urodą. Starość jest wszakże piękna na swój sposób. Jak najdłuższe „uciekanie” od niej można wykorzystać stosując naturalne preparaty wstrzykiwane do skóry właściwej.

Czytaj dalej 29.09.2015. 14:38

Tereny zielone

Zieleń, o którą trzeba dbać Miejsca publiczne, a czasem i te prywatne, są przestrzenią, w której inwentaryzacja zieleni musi być koniecznie przeprowadzona w przypadku planowania wycinki niektórych okazów czy zmiany planów ogrodowych. Nie można bez specjalnych pozwoleń ingerować zbytnio w przestrzeń naturalną, dlatego tak ważne jest przestrzeganie prawa mówiącego o ochronie przyrody.

Czytaj dalej 29.09.2015. 14:26